Reference

Pavla jsem oslovil díky doporučení kamaráda. Hned od začátku byla naše spolupráce velmi pohodová a zároveň plná praktických a užitečných zkušeností. Protože každý žijeme na jiném konci republiky, řešili jsme všechny podrobnosti přes Skype hovory. Byl jsem příjemně překvapený, jak velké množství času a trpělivosti Pavel těmto hovorům věnoval. Práce na webu tak pokračovala velmi rychle a přesně podle mých představ. Díky Pavlově ochotě řešit různé požadavky, jsem s webem velmi spokojený a současně mě naše spolupráce opravdu bavila. Určitě jeho práci doporučuji dalším lidem.
Radek Drnovský, majitel a lektor, Edutica s. r. o.
Krom profesionality si na Pavlovi cením především jeho lidský přístup a pochopení pro laický pohled na věc. Velkým bonusem je, že součástí jeho služeb není pouze výstavba dobře fungujícího web, ale i poradenství v oblasti podnikání: jak by měl vypadat přehledný a atraktivní web, jak si budovat kvalitní značku nebo jak vytvořit smysluplné produktové portfolio – to jsou jen některé z věcí, které mi během tvorby webových stránek pomohl ujasnit. Díky za to!
Petra Vojtová, překladatelka, lektorka cizích jazyků
Pavla doporučuju, mám od něj už několik let skvěle fungující web. A hlavně, s čím si při úpravách nevím rady, vždy se s ním můžu poradit a pomůže mi. Prostě super osobní přístup.
RNDr. Eva Nešverová, expertka na výpočty důchodů
Spolupráci s Pavlem Ovesným jsme navázali na základě osobního doporučení a byla to skvělá volba. Snažil se vždy vyjít maximálně vstříc a byl ochoten pracovat i přes víkend, když nám hořel termín. Odborně pracoval jak s grafikou tak i nastavením webu, zavedl nám pořádek v chaosu domén a celkově máme ze spolupráce s ním jen dobrý pocit. Rozhodně nebudu váhat ho v budoucnu oslovit pro další webový projekt.
Tomáš Paleček, Unipark s.r.o.
S Pavlem spolupracujeme už několik let a ze spolupráce s ním jsme nadšení. Je to zejména proto, že se s ním výborně komunikuje, vždy hledá a nakonec najde možnosti řešení, je spolehlivý a nebojí se jít do nových projektů.
Kristýna Titěrová, META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů
Pro vývoj našeho nového webu jsme hledali někoho, kdo by si projekt vzal za svůj. Proto jsme zvolili freelancera Pavla, který má navíc ke zdravému životnímu stylu velmi blízko. V průběhu vývoje jsme byli celkově spokojeni s proaktivním přístupem, flexibilitou a ochotou. Určitě ho využijeme i na další rozvoj webu a přípravu mikrostránek.
Petr Žemlička, Empower Supplements
Se stavěním webových stránek máme již mnoho zkušeností, a proto velmi oceňujeme Pavlův osobní přístup, vstřícnost a flexibilitu. Ví, že jeho klienti a klientky nejsou „ajťáci“ a rád vše vysvětlí běžnou lidštinou.
Martina Fucimanová a Kateřina Cidlinská, Národní kontaktní centrum – ženy a věda Sociologického ústavu AV ČR
Na začátku byl starý firemní web, zoufale zastaralý a nefunkční, který jsme potřebovali vyměnit za nový, se svěžím soudobým designem, a hlavně takový, který by dobře sloužil našim potřebám i za několik let. Neměli jsme jasnou představu, co nás se změnou webu čeká, ani na koho se obrátit. Náhoda nám přivedla do cesty Pavla a nelitovali jsme: Čekala nás příjemná spolupráce, profesionální a pohotový přístup a na konci výborný nový web.
ABM Architekti
Pavel Ovesný mi zhotovil web přesně podle mých představ. Na mé požadavky dokázal reagovat rychle a komunikace s ním byla vždy příjemná. Byl ochotný mi odpovědět na každou mou otázku, případně vysvětlit nejasnosti. S jeho prací jsem velmi spokojena.
Michaela Hořejší, Natureza
S Pavlem Ovesným spolupracuji již od založení vlastní firmy v roce 2011. Jeho služby mohu jen doporučit. Poradil mi jak připravit materiály na stránky a naprogramoval mi v drupalu vlastní firemní web www.barents.pl. Zvláště oceňuji jeho přístup k práci. Velmi mi pomohl v začátcích mé firmy a snaží se vždy nalézt nejlepší řešení. Také se mi libí jeho nekonvenční přístup, životní filozofe, a to, co dělá ve volném čase, kdy pomáhá druhým lidem postavit se na vlastní „byznysové“ nohy. Nemluvě už o tom, že stejně jako já pochází z drsných jesenických hor.
Roman Staněk, Barents.pl sp. z o.o.
Na začátku jsme prostě jen hledaly někoho, kdo nám naprogramuje webové stránky pro nový projekt. Pavla nám doporučila známá z univerzity a už z prvního setkání jsme měly dobrý dojem, který se nevytratil po zatím půlroční spolupráci na našem webu. Pavel vidí věci komplexně, dokáže poradit a nasměrovat, výborně se s ním komunikuje. S jeho prací jsme spokojeny.
Martina Hrbková, cestovní kancelář Babki.cz
S Pavlem spolupracuji již přes 3 roky. Výborně se s ním komunikuje. Ze mne, webového laika, přesně vyptal a vyzjistil mé potřeby. Vždy mi srozumitelně vysvětlí aktuální trendy na poli webů a můžeme tak držet krok se současným děním v modernizaci našich stránek. Nehovoří v žádných odborných formulacích a poučkách. Navíc je velmi inspirativní i v dalších oblastech lidského života, díky dalším jeho aktivitám zasahujícím do pracovních i volnočasových aktivit.
Tomáš Synek, 2S trade, s.r.o. + Damio, s.r.o.

Přesvědčily vás mé reference? Napište nebo zavolejte

Pavel Ovesný